Luxusní 4-dílná Drtička Suvenýr Dutch Passion Originál

Kód: 293
Akce
680 Kč –20 %
luxusni drticka dutch passion
680 Kč –20 % 544 Kč

Přineste do svého rituálu přípravy bylinek luxus a eleganci s naší Kovovou 4-dílnou Drtičkou Dutch Passion Amsterdam. Tento špičkový nástroj je nejen funkční, ale také stylovým doplňkem pro každého milovníka kouření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti:

  • Kvalitní kovová konstrukce: Vyrobená z odolného kovu, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.
  • Precizní drcení: Díky ostrým zubům a ergonomickému designu drtička nabízí efektivní a konzistentní drcení bylinek bez námahy.
  • 4-dílná konstrukce: Drtička se skládá ze čtyř částí, které umožňují oddělené drcení a zachycení pylu, což zajišťuje dokonalý výsledek.
  • Stylové logo Dutch Passion: Drtička je zdobena logem značky Dutch Passion Amsterdam, což dodává nástroji exkluzivní vzhled.
  • Černý sametový sáček: Součástí balení je luxusní černý sametový sáček, který chrání drtičku před poškrábáním a zajišťuje její dlouhodobou kvalitu.

Proč si vybrat Luxusní 4-dílnou Drtičku Suvenýr Dutch Passion Originál?

Tato drtička je symbolem luxusu a kvality v přípravě bylinek. S jejím precizním designem a prvotřídními materiály vám Luxusní 4-dílná Drtička Suvenýr Dutch Passion Originál poskytne nezapomenutelný kouřový zážitek a nadstandardní spokojenost.

Doplňte svou sbírku s Luxusní 4-dílnou Drtičkou Suvenýr Dutch Passion Originál. Přidejte ji do svého košíku ještě dnes a užijte si jedinečný kouřový zážitek s touto exkluzivní drtičkou!

Doplňkové parametry

Kategorie: Merch a další zboží
Hmotnost: 0.3 kg

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.