Master Kush BigPackz Semena konopí Feminizovaná, 33ks
Kód: BP-SE-F-MK/33Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Semena: Balení od 25 ks |
|---|---|
| Genotyp: | 🌿Indika dominant |
| Doba květu (fotoperioda): | ⚡Krátká-Fast 6–8 týd. |
| ? Výnos: | 🌾🌾🌾 Velmi velký |
| Umístění: | 🌳Outdoor, 🌿Skleník, 🏠Indoor |
| Obsah THC: | 🔴Vysoký 18–25 % |
| ? #Výška: | Střední 1 - 1,5m |
| Outdoor sklizeň: | 🌻 Srpen |
| Výnos outdoor (g/rostlina): | 500-750 g |
| Výnos indoor (g/m²): | 500–600 g/m² |
