Master Kush - Feminizovaná Semena konopí Dutch Passion

Kód: 94/3 94/5 94/10 Zvolte variantu
860 Kč 1 310 Kč 1 890 Kč od 860 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Semena Dutch Passion Master Kush

Tuto odolnou odrůdu jsme získali z afghánského regionu Hindu Kush. Jde o kompaktní a tolerantní druh, který roste se jakémkoli substrátu: půda, hydro i kokos. Konopí Master Kush představuje velmi silné kuřivo, které je jemné a sladké se zemitým a citrusovým nádechem, rauš je silný a výrazný. Při květu čekejte slabší vůni, než běžně palice produkují. Hindu Kush.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Palice Master Kush jsou velké, těžké a slabě zelené s dlouhými chloupky, které se pohybují od bílé po oranžovou a hnědou. Odrůda Master Kush je odolná vůči svilušce snovací. Na druhou stranu je ve zvýšené míře náchylná k tvorbě plísní ve vlhkých podmínkách. Důvodem je značná velikost a hustota rozmístění palic.

Semena konopí Master Kush prosperují ve většině pěstitelských podmínek. Lehce se klonují a představují spolehlivý zdroj vysoce kvalitní trávy. V české republice není dovoleno klíčit a pěstovat marihuanu. Informace u produktů mají pouze informativní charakter od výrobce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Indoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Výška se neuvádí
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 10% - 15% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.