Mimosa Royal Feminizovaná semínka konopí Queen Seeds

Kód: 385/3S 385/5S 385/10 Zvolte variantu
725 Kč 1 099 Kč 1 999 Kč od 725 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Mimosa se může chlubit například svým vysokým obsah THC a úžasně voňavým mixem terpenů. Navíc díky jejímu kompaktnímu vzrůstu ji snadno vypěstujete téměř kdekoliv. I přes její malý vzrůst se ale připravte na skvělou sklizeň.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato odrůda je jednou z nejhezčích odrůd na světě. Její husté palice s obrovskou vrstvou pryskyřice hrají různými barvami od tmavě fialové až po temně zelenou, na které krásně vyniknou její oranžové pestíky. Svůj vzhled zdědila od svých nádherných rodičů - odrůd Purple Punch a Clementine.

Mimosa se může pochlubit 22% obsahem THC a 1% obsahem CBG. Co se týče účinků, tak se můžete těšit na fyzické účinky, které uvolní vaše svaly a uvrhnou vás do stavu euforie. Pokud si ji budete dávat v rozumné míře, tak se budete cítit povznešeně, energeticky a motivovaně. Terpenový profil této odrůdy se točí kolem citrusů a dalšího ovoce s jemným náznakem zemitých tónů. Jedná se tak o osvěžující a bohatou chuťovku, kterou si nejlépe vychutnáte ve vaporizéru či v koláčku.

V indooru vyroste maximálně do výšky 80 cm a vyprodukuje uspokojivých 400 g/m² za 9-10 týdnů kvetení. V outdooru se můžete těšit na rostliny, které vyrostou do výšky 100 cm a vyprodukují až 550 g na rostlinu. Ke sklizni budou připraveny uprostřed října.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 9 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: M - Střední výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 20% THC a více

Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.