Moby Dick Feminizovaná Semena konopí Seedstockers

Kód: 844/1S 844/3 844/5S 844/25 Zvolte variantu
Akce Akce -20%
Značka: Seedstockers
272 Kč 545 Kč 817 Kč od 272 Kč –20 % –20 % –20 % - až –20 %
ses moby dick fem.png
272 Kč 545 Kč 817 Kč od 272 Kč –20 % –20 % –20 % - až –20 % 217,60 Kč 436 Kč 653,60 Kč 3 290 Kč od 217,60 Kč
Varianta

Feminizovaná odrůda Moby Dick od Seedstockers nabízí genetiku, kterou si  žádný pěstitel nebude chtít nechat ujít. Představuje desetiletí tvrdé práce a jedná se o výběr genetik ze všech koutů naší modrozelené planety, aby se vytvořila oslnivá domestikovaná sativa. Ve zkratce se jedná o rychle kvetoucí odrůdu s příjemně vysokými výnosy. Moby Dick je prostě radost pěštovat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Genetika odrůdy Moby Dick

Seedstockers Moby Dick je jedním z  nejnovějších členů genetické linie White Widow. Na konci 80. a na počátku 90. let byla White Widow zdrojem hromady rozruchu v tomto odvětví. Každý ji chtěl dostat do ruky. Od té doby vyhrála pohár za pohárem a to díky svým odzbrojujícím palicím a pro své silné a dlouhotrvající účinky.   Křížením White Widow s  blíže nespecifikovanou odrůdou Haze (pravděpodobně originální Haze získaný od Haze Brothers) jsme vytvořili mysl-ohýbající a super psychedelickou, feminizovanou, sativní genetiku s kratší dobou květu - díky čemuž  je Moby Dick vhodný pro indoor i outdoor pěstování.

Pěstební charakteristiky

Díky půl století specializovaného šlechtění s nejelitnější genetikou z celého světa mají feminizovaná semínka Moby Dick některé z nejžádanějších vlastností pro pěstitele. Během fáze růstu je Moby Dick připravený k  trénování a tvarování. Očekávejte robustní rozvětvené struktury, které udrží  obrovské množství váhy; to znamená,  že ani gigantická a těžká sklizeň palic nemusí znamenat nutnost konstrukce podpůrných struktur. Díky technikám selektivního šlechtění lze Moby Dick sklízet již  9 týdnů po prvních známkách kvetení při pěstování indoor a od poloviny do konce října na severní polokouli při outdoor pěstování. Moby Dick tak nabízí fenomenálně krátkou dobu květu pro sativa genetiku. Samozřejmě se nemusít bát dopřát svým rostlinkám o týden i dva navíc, abyste z  její cenami ověnčené genetiky takříkajíc vytřískali co nejvíc.

Kanabinoidní a terpenový profil

Feminizovaná semínka Moby Dick vyprodukují neuvěřitelně silné a potentní palice. Množství trichomů dodává zasněžený vzhled, zatímco uvnitř se tvoří množství lahodných kanabinoidů a terpenů. Hladina THC může dosáhnout až  26% a v některých případech bylo přítomno i stopové množství THCV - to může částečně vysvětlovat, proč jsou zkušenosti s účinky tak psychedelické a silné. Očekávejte smyslné vanilkové a sladké citrusové příchutě. Spousta genetik má intenzivní vůně, přičemž některé bývají celkem ostré, nikoliv však Moby Dick. Ten nabízí jemný sladkých nádech, který mnoho spotřebitelů označilo jako osvěžující. Někteří uživatelé popsali Moby Dick jako citron mísený s eukalyptem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 9 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Výška se neuvádí
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 20% THC a více

Seedstockers - Klíč k vynikajícím úrodám a osvědčené kvalitě. Seedbanka Seedstockers je synonymem pro spolehlivost a excelentní genetiku v oblasti konopných semen. Od svého založení se zavázala k poskytování výjimečných odrůd s vysokým výnosem, intenzivními aromatickými profilem a konzistentními vlastnostmi. Každá odrůda je pečlivě vybrána a testována, aby zajistila optimální růst a úspěch každého pěstitele, ať už je zkušený nebo začátečník. S důrazem na inovaci a péči o spokojenost zákazníků se Seedstockers stal osvědčeným partnerem pro pěstitele po celém světě. Připojte se k této společenství a objevte světově uznávané odrůdy konopných semen s Seedstockers.