Passion #1® Feminizovaná semena konopí Dutch Passion

Kód: 139/3 139/5 139/10 Zvolte variantu
Akce
745 Kč od 745 Kč –20 % - - až –20 %
semena konopi dutch passion passion 1 ® feminizovana 3 5 a 10 ks (1)
745 Kč od 745 Kč –20 % - - až –20 % 596 Kč 1 060 Kč 1 790 Kč od 596 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Passion #1 je z nejlepších zelených outdoor variant z celé nabídky Dutch Passion, která je a zůstává na scéně již od 70. let, kdy byla představena jako legendární Indica Californian.  K holandským outdoor pěstitelům se dostala v 80. letech, právě díky Dutch Passion a získala si hodnocení jako stabilní a silný strain, který není náročný na pěstování. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická odrůda od Dutch Passion

Pokud se kytka vysadí už na začátku sezóny, může dorůst až do výšky 3,5 metrů, více typická je ovšem výška okolo 2 metrů. Výnos  je v rozmezí 250 až 750 g u velkých rostlin, které právě za optimálních podmínek dorůstají výšky přes 3 metry. Passion#1 produkuje dlouhé a kompatibilní palice s velkým množstvím pryskyřice. tato odrůda byla vyšlechtěna pouze pro pěstování outdoor, nebo ve skleníku, nikoli pro pěstování indoor. Během zastřihávání této kytky odstraňujeme pouze velké vějířové listy, z těch menších často odkapává pryskyřice. Kouř Passion#1 je hebký a jemný se svěží citrusovou vůní, v zápětí příjde zásah povzbuzující a silný "up" high. Podle měření Dutch Passion se hladina THC blíží až k 20%, čímž se tato odrůda nabízí jako ideální varianta pro venek, nebo skleník. Passion#1je další v řadě silné a stabilní rostliny pro outdoor variantu Dutch Passion, která se ve sbírce semen Dutch Passion drří stabilně již desetiletí. Tuto variantu se vám bude chtít pěstovat zase a zase...

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 6 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Velká 1,5m a více
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.