Popelník (průměr 14cm) Super Sativa Seed Club

Kód: 1957
160 Kč

Oživte svůj prostor s elegantním popelníkem od prestižní značky Super Sativa. Tento moderní a funkční popelník je nejen praktickým řešením pro úpravu vašeho venkovního nebo vnitřního prostoru, ale také skvělým doplňkem pro všechny milovníky konopí. Vyvinut s ohledem na špičkovou kvalitu, kombinuje stylový design s odolnými materiály, aby byl nejen estetickým prvkem, ale i odolným a spolehlivým nástrojem pro každodenní používání. Dejte svému prostoru nádech moderní elegance s popelníkem od Super Sativa – nezbytným prvkem pro ty, kteří oceňují kvalitu a styl ve všem, co dělají

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento praktický popelník od Super Sativa Seed Club má průměr 14cm a je velmi užitečnou vychytávkou pro každého znalce konopí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Merch a další zboží
Hmotnost: 0.3 kg

Super Sativa Seed Club - Je zrození legendy ve světě konopných semen. Tento renomovaný holandský šlechtitelský brand se pyšní dlouholetou tradicí v produkci konopných semen nejvyšší kvality. Jejich semena jsou výsledkem pečlivého výběru genetických linii a šlechtění, které spojuje nejen vysoký výnos a potenciál, ale také jedinečné aromatické profily a terapeutické účinky. S nadšením a vášní pro konopí se snaží přinášet inovativní odrůdy, které oslovují jak zkušené pěstitele, tak i začátečníky. Připojte se k jejich komunitě a objevte magii konopného šlechtění s Super Sativa Seed Club.