Power Plant®Feminizovaná Semena konopí Dutch Passion

Kód: 271/3 271/5 271/10 Zvolte variantu
780 Kč 1 125 Kč 1 750 Kč od 780 Kč
Varianta

Hned poté, kdy se tato semena konopí v roce 1997 objevila, dosáhla Power Plant okamžitého úspěchu. Jedná se o vysoce stabilní klasiku s velkým výnosem a knock-out stone. Power Plant je varieta s převážným zastoupením Sativa z jižní Afriky a její původní verze je nyní k dispozici pouze od Dutch Passion.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při pěstování indoor, ve skleníku i outdoor (dobře se jí daří ve středomořském klimatu) dává vysoký výnos, přičemž rekord dosahuje 500-600 gramů/m2, a je oblíbená u rekreačních uživatelů i uživatelů pro léčivé účinky. Power Plant je jedním z hlavních prvků v naší sbírce a na stejné úrovni spolu s White Widow je považována za legendu Dutch Passion. Vždy se pěstovala křížením mezi sebou pouze u nás, nikdy se nehybridizovala a zůstává čistým a stabilním strainem těšícím se vynikající a zasloužené pověsti. Když se objevila poprvé, chtěly ji ve svém menu mít všechny coffeeshopy, a v těch holandských zůstává i dnes. Power Plant je bohatá na THC a vyvolává ohromující, silné „up“ high se svěží příchutí, jemným / lahodným kouřem, a po kouření zanechává sladkou chuť. Rostliny dosahují výšky 1-1,5 m a palice bývají často 30 cm dlouhé i více, přičemž obsahují malé lístky. Venku období květu nastupuje pozdě, rostliny ale dozrávají rychle a obvykle jsou zralé zhruba ve druhém týdnu října. Při pěstování indoor nastupuje květ jeden týden po zkrácení cyklu světla na 12 hodin a typicky trvá 8 týdnů. Vzhledem k tomu, že se jedná o čistý, nehybridizovaný strain, je tato varieta velmi jednotná, konzistentní a předvídatelná. Power Plant je jedním z původních, nekomplikovaných, klasických strainů, které by měl vyzkoušet každý. Je stabilní, velmi silný a dává vynikající sklizeň. V České republice není dovoleno klíčit konopí a pěstovat konopí.

Power Plant stabilní klasika s vysokým výnosem od Dutch Passion od roku 1997. Tato odrůda je stejně ja White Widow považována za legendární strain Dutch Passion. Jedná se o variantu s převahou Sativa, vhodná pro pěstování venku, uvnitř i ve skleníku. Jelikož se jedná o původní čistý strain, bez hybridizace je tato varianta předvídatelná a v celku konzistentní s vysokým výnosem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Indoor
? Výnos: XXL - Extrémní výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 15% - 20% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.