Power Plant® Regulérní Semena konopí Dutch Passion

Kód: 715/11
Neohodnoceno
780 Kč
Varianta

Regulérní nefeminizovaná varianta. Hned poté, kdy se tato semena konopí v roce 1997 objevila, dosáhla Power Plant okamžitého úspěchu. Jedná se o vysoce stabilní klasiku s velkým výnosem a knock-out stone. Power Plant je varieta s převážným zastoupením Sativa z jižní Afriky a její původní verze je nyní k dispozici pouze od Dutch Passion.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při pěstování indoor, ve skleníku i outdoor (dobře se jí daří ve středomořském klimatu) dává vysoký výnos, přičemž rekord dosahuje 500-600 gramů/m2, a je oblíbená u rekreačních uživatelů i uživatelů pro léčivé účinky. Power Plant je jedním z hlavních prvků v naší sbírce a na stejné úrovni spolu s White Widow je považována za legendu Dutch Passion. Vždy se pěstovala křížením mezi sebou pouze u nás, nikdy se nehybridizovala a zůstává čistým a stabilním strainem těšícím se vynikající a zasloužené pověsti. Když se objevila poprvé, chtěly ji ve svém menu mít všechny coffeeshopy, a v těch holandských zůstává i dnes. Power Plant je bohatá na THC a vyvolává ohromující, silné „up“ high se svěží příchutí, jemným / lahodným kouřem, a po kouření zanechává sladkou chuť. Rostliny dosahují výšky 1-1,5 m a palice bývají často 30 cm dlouhé i více, přičemž obsahují malé lístky. Venku období květu nastupuje pozdě, rostliny ale dozrávají rychle a obvykle jsou zralé zhruba ve druhém týdnu října. Při pěstování indoor nastupuje květ jeden týden po zkrácení cyklu světla na 12 hodin a typicky trvá 8 týdnů. Vzhledem k tomu, že se jedná o čistý, nehybridizovaný strain, je tato varieta velmi jednotná, konzistentní a předvídatelná. Power Plant je jedním z původních, nekomplikovaných, klasických strainů, které by měl vyzkoušet každý. Je stabilní, velmi silný a dává vynikající sklizeň. V České republice není dovoleno klíčit konopí a pěstovat konopí.

Power Plant stabilní klasika s vysokým výnosem od Dutch Passion od roku 1997. Tato odrůda je stejně ja White Widow považována za legendární strain Dutch Passion. Jedná se o variantu s převahou Sativa, vhodná pro pěstování venku, uvnitř i ve skleníku. Jelikož se jedná o původní čistý strain, bez hybridizace je tato varianta předvídatelná a v celku konzistentní s vysokým výnosem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Indoor
? Výnos: XXL - Extrémní výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 15% - 20% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení