Punch Pie Feminizovaná semena konopí RQS x Tyson
Kód: RQS-SE-F-PPR/3 RQS-SE-F-PPR/5 RQS-SE-F-PPR/10 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Semena konopí |
|---|---|
| EAN: | 9946003071597 |
| Genotyp: | 🌿Indika dominant |
| Doba květu (fotoperioda): | ⚡Krátká-Fast 6–8 týd. |
| ? Výnos: | 🌾🌾🌾 Velmi velký |
| Umístění: | 🌳Outdoor, 🌿Skleník, 🏠Indoor |
| Obsah THC: | 🔴Vysoký 18–25 % |
| ? #Výška: | Střední 1 - 1,5m |
| Outdoor sklizeň: | 🌻 Srpen |
| Výnos outdoor (g/rostlina): | 500-750 g |
| Výnos indoor (g/m²): | 500–600 g/m² |
Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.

