Quick One Autoflowering semena RQS

Kód: 907/3S 907/5S 907/10 Zvolte variantu
Akce Akce 1+1
375 Kč 625 Kč 1 125 Kč od 375 Kč
Varianta

Quick One uspokojí vaší touhu po rychlosti. Jak již jméno naznačuje, tento rychle rostoucí kultivar zvládnete vypěstovat od semínka po sklizeň za pouhých devět týdnů. Připravte si své sklenice!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šlechtitelé v Royal Queen Seeds dali hlavy dohromady a vybrali ty nejvhodnější odrůdy, čímž jsou Lowryder 1 a Old School indiku a vznikla tak rychlá a produktivní odrůda - Quick One

Odrůda Quick One vyroste do výšky mezi 50 - 60 cm v indooru a 60 - 100 cm v outdooru. Skvěle se hodí do menších pěstíren či skrytých zahrádek. I přes její malý vzrůst má skvělé výnosy. Indoorové rostliny zvládnou vyprodukovat mezi 275 - 325 g/m², zatímco venkovní rostliny zvládnou vyprodukovat mezi 100 - 150 g/rostlinu

Odrůda Quick One nabídne slabší, ale velice příjemné účinky a obsahuje 13% THC. Očekávejte jemné uvolňující účinky, které ukonejší vaše tělo i mysl. Její ovocná chuť s náznaky citrusu a zemitosti skvěle doplňuje celkový zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: AKCE 1+1 na RQS
? Délka cyklu automaty: 9 - 10 týdnů do sklizně
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: S - Menší výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 10% - 15% THC

Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.