Radical Juice Feminizovaná semena konopí Ripperseeds

Kód: 1744/1S 1744/3S 1744/5S Zvolte variantu
Značka: Ripper Seeds
208 Kč 624 Kč 1 040 Kč od 208 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vstupte do revolučního světa pěstování s feminizovanými semeny Radical Juice od prestižní značky Ripperseeds. Tato inovativní genetika nabízí nejen vynikající výnos a odolnost, ale také jedinečný zážitek pro každého pěstitele. Radical Juice spojuje exotické a silné odrůdy, což vytváří plodný kříženec s intenzivní chutí a aromatickým profilem. S pečlivě vybranými feminizovanými semeny od Ripperseeds získáte rostliny, které jsou nejen snadné pěstovat, ale také dosahují maximálního potenciálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte své zahradě nebo pěstebnímu prostoru nový rozměr s Ripperseeds Radical Juice. Naše feminizované semena jsou zárukou kvality a autenticity. Připravte se na úrodu plnou sytých barev, výrazných vůní a potěšujících účinků. Objednejte si svá semena Radical Juice ještě dnes a dejte svému pěstování nový rozměr – Ripperseeds, kde kvalita a inovace jdou ruku v ruce

Doplňkové parametry

Kategorie: Feminizovaná semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 - 10 týdnů
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: L - Velký výnos
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Ripper Seeds - Inovace a vášeň spojené v každém semínku. Seedbanka Ripper Seeds je synonymem pro kvalitu, originalitu a konzistentní výsledky. S ohledem na dlouholetou tradici a vášeň pro konopí se Ripper Seeds zaměřuje na šlechtění a vývoj odrůd, které vynikají nejen vysokým výnosem, ale také jedinečnými aromatickými profily a terapeutickými účinky. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální růst a spokojenost u každého pěstitele. S portfoliem inovativních odrůd a neustálým hledáním nových genetických kombinací Ripper Seeds nabízí pěstitelům možnost objevovat nové úrovně kvality a výkonu. Připojte se k této vášnivé komunitě a začněte svou cestu do světa konopí s Ripper Seeds.