Royal Runtz Autoflowering semena konopí RQS

Kód: 1048/3S 1048/5S 1048/10 Zvolte variantu
Akce Akce 1+1
629 Kč 959 Kč 1 949 Kč od 629 Kč
Varianta

Vítejte v královském světě s našimi Royal Runtz Autoflowering semeny konopí od značky Royal Queen Seeds! Tato exkluzivní genetika spojuje legendární Runtz s ruderalis, čímž vytváří jedinečnou kombinaci vynikající chuťové palety, silných účinků a snadného pěstování. Royal Runtz Autoflowering je synonymem kvality a spolehlivosti. S tímto automatickým květem můžete očekávat robustní rostliny, které se snadno pěstují a nabízejí bohatou sklizeň aromatických pupenů s vysokým obsahem pryskyřic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Tato genetika je ideální volbou pro každého pěstitele, kdo touží po vynikajících výsledcích s minimálním úsilím. Royal Runtz Autoflowering vám přinese nejen příjemné chvíle při pěstování, ale také skvělý zážitek při konzumaci díky své jedinečné chuti a účinkům.

Nechte se unést touto špičkovou genetikou od Royal Queen Seeds a začněte svou cestu k vlastnímu úspěchu v pěstování. Navštivte náš eshop ještě dnes a objednejte si svá semena Royal Runtz Autoflowering, abyste začali sklízet skvělé výsledky již brzy!

Doplňkové parametry

Kategorie: AKCE 1+1 na Auto RQS
? Délka cyklu automaty: 10 - 12 týdnů
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: M - Střední výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 15% - 20% THC