Royal Skywalker Fem semena konopí Royal Queen Seeds

Kód: 376/3S 376/5S 376/10 Zvolte variantu
809 Kč 1 229 Kč 2 249 Kč od 809 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Odrůda Royal Skywalker vás vezme na cestu do vzdálené galaxie. Tato odrůda obsahuje až 25% THC a stačí tedy pouze pár potáhnutí, díky kterým vás odpálí do vesmíru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naši šlechtitelé skřížili odrůdu Blueberry společně se silnou indikou zvanou Mazar. Výsledkem je silná odrůda s plnou chutí a s 60% indikovou dominancí. Tato odrůda může obsahovat až 25% THC a situace se může velice rychle vymknout kontrole, obzvláště tehdy, pokud jste zvyklí používat slabší odrůdy. Užijte si její uvolňující účinky, které skvěle doprovází delikátní chuť borůvky, citrusů a pepře.

Tato odrůda v indooru vyroste do výšky mezi 80 - 130 cm a vyprodukuje 500 - 600 g/m² po 9 - 10 týdnech kvetení. V outdooru se tato kráska může vytáhnout až do výšky 200 cm a vyprodukovat 500 - 600 g na rostlinu. Ke sklizni bude připravená v říjnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 10 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: M - Střední výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 20% THC a více

Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.