Shaman® Feminizovaná semena konopí Dutch Passion

Kód: 142/3 142/5 142/10 Zvolte variantu
Akce
699 Kč od 699 Kč –20 % - - až –20 %
dp shaman
699 Kč od 699 Kč –20 % - - až –20 % 559,20 Kč 960 Kč 1 420 Kč od 559,20 Kč
Varianta

Shaman, léty prověřená a nádherná rostlina. Velmi odolný a statný hybrid F1, který dorůstá do robusních rozměrů. Exkluzivního samčího Skunku a nádherné samičí Purple #1. Tato ze 75 % Sativa a z 25 % Indica se vyvinula už v osmdesátých letech pro pěstování venku a pěstování ve skleníku. Její výhodou je oddolnost proti sviluškám, napadením plíění a případné hnilobě na palicích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická outdoor kytka od Dutch Passion

Stabilní a nádherná rostlina s extrémně vysokým výnosem. Asi půlka rostliny se zbarví v době květu do nádherné modro fialové barvy, venku je to na přelomu září a října, ve skleníku mezi 7 a 8 týdnem. Shaman je přesnou volbou pro milovníky kvalitní genetiky v robusním vzrůstu venku a ve sklenících. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Velká 1,5m a více
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 5% - 10% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.