Sherbet Queen feminizovaná semínka RQS

Kód: 652/3S 652/5S 652/10 Zvolte variantu
624 Kč 959 Kč 1 749 Kč od 624 Kč
Varianta

Dopřejte své mysli ovocný příval stimulace. Sherbet Queen je indiková senzace, která bourá typické stereotypy, aby vyvolala silný stav po celém vašem těle i mysli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Má delikátní aroma lesních plodů, které pohltí vaše smysly, dále má jasně oranžové pestíky, které se na sluníčku hezky třpytí. Genetika odrůdy Sherbet Queen pochází ze dvou velice speciálních odrůd - Sunset Sherbet a Pink Panties. Odrůda Sunset Sherbet je sama o sobě křížencem odrůd Pink Panties a GSC a odrůdě Sherbet Queen propůjčila své delikátní ovocné chutě. Na druhou stranu je odrůda Pink Panties směsicí barmského a floridského kushe a má skvělou citrónovou chuť s bylinkovými podtóny.

Intenzivní stav není typický pro z 85% indika-dominantní odrůdu. Zpravidla by kuřáci takovýchto indik měli očekávat, že je dostane do nehybného stavu, kdy budou sedět na gauči, zatímco uklidňující vlastnosti jim pomůžou od bolesti.Abyste si vychutnali komplexnost odrůdy Sherbet Queen, budete i tak potřebovat celé odpoledne. Nicméně, stále můžete být produktivní.

Jedinou nevýhodou této odrůdy budou středně velké palice. Naštěstí, není třeba se o tuto rostlinu starat během vegetativního stádia a ani během doby kvetení, takže ji jistě můžeme odpustit o trochu menší výnosy. Odolnost vůči plísním je dobrá a pokud máte to štěstí a žijete ve středomořském klimatu, můžete ji pěstovat venku a užívat si její krásy. Při pěstování uvnitř také nevyžaduje mnoho pozornosti, jen se snažte hlídat úroveň vlhkosti. Ke sklizni bude připravena mezi koncem září a začátkem října.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 9 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: M - Střední výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 20% THC a více