Snow Bud® Feminizovaná semena konopí Dutch Passion

Kód: 118/3 118/5 118/10 Zvolte variantu
629 Kč 965 Kč 1 390 Kč od 629 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Semena Snow Bud jsou druhu odrůdou "vysoké nadmořské výšky", jedná se o hybrid afgánské a jihoafrické genetiky. Podobně jako u Pamir Gold je šlechtění a testování prováděno ve švýcarských Alpách. Snow Bud je ze 60% sativa a ze 40% indica. Má pikantní chuť po skunku a skořici se středním high. Zdravé rostliny mohou dorůstat od 1,8 až do 2,2 metrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na pěstování není náročná a je odolná proti plísním a škůdcům. Má velké výnosy a můžete ji umístit i do interiéru. Název Snow Bud vznikl na základě obrovském množství bílé pryskyřice na palicích. 8-9 týdnů do květu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor
? Výnos: M - Střední výnos
? Výška: Velká 1,5m a více
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 5% - 10% THC
? Grow Info: Vysoká nadmořská výška, Odolné proti škůdcům a plísním

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.