Strawberry Cough® Feminizovaná Semena konopí Dutch Passion

Kód: 208/3 208/5 208/10 Zvolte variantu
875 Kč 1 290 Kč 1 945 Kč od 875 Kč
Varianta

Původem severoamerická genetika křížená s evropskou Strawberry Cough je hybrid mezi Indicou a Sativou, v konečném výsledku se jedná převážně asi z 80% o sativu. Jahodová chuť s vysokým účinkem high a střední sílou THC okolo 17%. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Strawberry Cough je určena hlavně pro indoor pěstování pod umělým osvětlením v místnosti, nebo ve stanu. Výnos může dosáhnout až 500g na m2, obecně je sklizeň průměrná. Jedná se o stabilní rostlinu a  na pěstování není náročná, je vhodná i pro začínající growery. Rostliny Strawberry Cough jsou nádherné kytky na pohled, dorůstají do výšky okolo 1,5 metrů. Americká klasika s vůní jahod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 9 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Výška se neuvádí
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 15% - 20% THC

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.