Stylové papírky Dutch Passion

Kód: 1174/1K 1174/BOX Zvolte variantu
60 Kč 500 Kč od 60 Kč
Varianta

Dlouhé bílé papírky s filtry v krásném provedení od Dutch Passion. Zahalte svá oblíbená bylinná zakouřená dobrodružství do luxusní elegance s našimi balicími papírky s filtry od špičkové značky Dutch Passion. Každý moment kouření se stává zážitkem výjimečného vkusu a sofistikovanosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše balicí papírky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů s ohledem na precizní zpracování. S filtry od Dutch Passion získáte optimální filtraci a chuťový zážitek, který zdokonalí každou vaši seanci. Každý detail je promyšlen tak, aby splňoval vysoké nároky milovníků kvalitního zakouření.

Přineste si do svého každodenního rituálu špetku luxusu a nádechu elegance s našimi balicími papírky s filtry od Dutch Passion. Pro milovníky kvality, kteří si cení každého okamžiku. Objednejte si své balicí papírky s filtry ještě dnes a zúročte každou zakouřenou chvilku v jedinečný zážitek.

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.