Sugar Bomb Punch® Feminizovaná Semena konopí Dutch Passion

Kód: 193/3 193/5 193/10 Zvolte variantu
Akce
1 590 Kč od 1 590 Kč –50 % - - až –50 %
semena konopi dutch passion sugar bomb punch® feminizovana 3 5 a 10 ks[5]
1 590 Kč od 1 590 Kč –50 % - - až –50 % 795 Kč 2 580 Kč 3 950 Kč od 795 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sugar Bomb Punch® je rostlina pokrytá jiskřivými trichomy, které jsou nabité kanabinoidy. Genetický základ je z THC Bomb x ( Bubba Island Kush x Critical Orange Punch ) a právě tato kombinace přináší do hry vysoký obsah THC minimálně okolo 20%. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Feminizovaná Sugar Bomb Punch® kvete za pouhých 9 týdnů a má spíše menší vzrůst. Ovšem v tomto případě opravdu nejde o velikost, i když se může zdát malá, aromatické a extra tvrdé a pevné palice jsou nakonec těžší, než vypadají. Euforický, ale také gaučový - relaxační high. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 9 týdnů do květu
? Umístění: Indoor
? Výnos: XXL - Extrémní výnos
? Výška: Výška se neuvádí
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 20% THC a více
? Grow Info: Výherce pohárů

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.