Sweet Skunk Autoflowering semena RQS
Kód: RQS-SE-A-SSR/3 RQS-SE-A-SSR/5 RQS-SE-A-SSR/10 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tento rychle kvetoucí hybrid se do velké míry podobá původnímu strainu Critical Domina, pokud jde o růst, chuť i účinek. Díky samonakvétací genetice dokáže růst v oblastech, kde by jeho pěstování dříve nebylo možné. Jedná se o rychlou rostlinu, která ze semínka do stádia palic připravených ke sklizni doroste za pouhých 11-12 týdnů.
Kompaktní rostlina se skvělými účinky
Sweet Skunk Automatic nabízí velmi silnou chuť i aroma – které je mírně ovocné, po Skunku a velmi pryskyřičné. Kuřivo z této rostliny je jemné a zklidňující. Rostlina rovněž nabízí vhodně vyváženou genetiku Indica, Sativa a samonakvétacího Ruderalis, i když jednoznačně převažujícím vlivem je Indica.
Tento strain umožňuje v průměru získat 60-110 gramů na rostlinu, někdy více a někdy méně, v závislosti na prostředí. Dosahuje rozumné výšky 60-100 cm, vejde se tedy pohodlně do menších pěstíren, do zahrad nebo na balkón.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autoflowering semena konopí |
|---|---|
| EAN: | 8435523600406 |
| Genotyp: | 🌿Indika dominant |
| Doba do sklizně (autoflower): | ⏳Střední 10–12 týd. |
| ? Výnos: | 🌾 Střední |
| Umístění: | 🌳Outdoor, 🌿Skleník, 🏠Indoor |
| Obsah THC: | 🟠Střední 12–18 % |
| ? #Výška: | Menší okolo 1m |
| Výnos indoor (g/m²): | 400–500 g/m² |
| Výnos outdoor (g/rostlina): | 100–250 g |
Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.

