Think Fast® Feminizovaná semena konopí Dutch Passion

Kód: 445/3 445/5 445/10 Zvolte variantu
795 Kč 1 090 Kč 1 890 Kč od 795 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Think Fast ® je verzí s klasickou fotoperiodou automatické verze Think Different. Think Fast ® vznikla křížením Think Different Autofem a klasickou odrůdou Dutch Passion Power Plant. Původně se vyvíjela nová autofem genetika, ovšem první generace šlechtění, která měka podstoupit ještě další vývoj měla během kvetení ohromující výsledky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přestože se nejedná o automatickou odrůdu, sklizeň je rychlá a v ideálních podmínkách může být už v 8 týdnu. Odrůda není náročná na pěstování a poradí si s ní i začínající grower.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Výška se neuvádí
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 10% - 15% THC
? Grow Info: Výherce pohárů, Odolné proti škůdcům a plísním

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.