Watermelon Royal Femi Semena konopí Queen Seeds

Kód: 400/3S 400/5S 400/10 Zvolte variantu
725 Kč 1 099 Kč 1 999 Kč od 725 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Jedná se o skvělou odrůdu, kterou si zamilují uživatelé, kteří preferují uklidňující a euforické účinky. Tuto odrůdu ale nepodceňujte, jelikož s 22% obsahem THC má opravdu grády. Radši si ji vychutnejte pomalu a užijte si jízdu, kterou doprovází sladké a ovocné aroma a chuť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato indika-dominantní odrůda má vysoký obsah THC a spoustu uklidňujících terpenů, které společně navodí silné fyzické účinky, které uklidní vaše tělo a dopřejí vám euforii a vnitřní klid. Šlechtitelé v Royal Queen Seeds začali s odrůdou Watermelon OG S1. Podařilo se jim tak vyšlechtit speciální fenotyp, který je chutnější a ovocnější než většina odrůd v naší kompletní nabídce.

Tato odrůda zvládne vyprodukovat až 22% obsah THC a její terpenový profil připomíná chuť vodního melounu. Pokud se ji rozhodnete vyzkoušet, tak si udělejte volno na celý večer a připravte se na hlubokou relaxaci. Navíc se skvěle hodí do řady receptů, kterým propůjčí jedinečnou ovocnou chuť.

Odrůda dobře roste v indooru i outdooru. Indoorové rostliny vyrostou do výšky 80 - 130 cm a vyprodukují mezi 450 - 500 g/m² po 7 - 8 týdnech kvetení. Využijte různé pěstitelské techniky ke zvýšení produktivity. Pokud se ji rozhodnete pěstovat venku, tak se připravte na to, že rostliny se vytáhnou až do výšky 200 cm a vyprodukují mezi 400 - 500 g na rostlinu. Ke sklizni je tato odrůda připravená v říjnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 10 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: M - Střední výnos
? Výška: Velká 1,5m a více
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 20% THC a více

Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.