Wedding Crasher Femi Semena konopí Royal Queen Seeds

Kód: 457/3S 457/5S 457/10 Zvolte variantu
809 Kč 1 229 Kč 2 249 Kč od 809 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Wedding Crasher je silně povznášející odrůda, díky které se budete chtít sebrat a protančit celou noc. Taky se skvěle hodí k mnohým aktivitám a jedná se také o perfektní volbu, pokud chcete dát volnou ruku své kreativitě a projít celým dnem s grácií. Skvělá chuť, příjemné účinky a úžasné výnosy!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro vytvoření této odrůdy jsme skřížili Wedding Cage s odrůdou Purple Punch. Díky téměř perfektní vyváženosti jejích genů (55% sativa, 45% indika) jsou její účinky silně relaxační a zároveň povznášející. Tato prémiová odrůda z USA má obsah THC dosahující až 21%. Tato odrůda pozvedne vaši náladu jako žádná jiná!

Z odrůdy Wedding Crasher čiší jedinečné aroma hroznů s vanilkovými podtóny. Ubalte si s touto odrůdou jointa a nebo si jí dejte do vaporizéru a užijte si jemný a sladký kouř s příjemnými podtóny lesního ovoce. Účinky odrůdy Wedding Crasher jsou povznášející, veselé a také relaxační. 

Rostliny této odrůdy zvládnou vyrůst do výšky 150–180 cm v indooru a až do výšky 200 cm v outdooru. V optimálních podmínkách zvládne vyprodukovat až 500 g/m² v indooru po 9–10 týdnech kvetení. Pokud ji budete pěstovat venku, tak se můžete těšit až na 600 g na rostlinu a ke sklizni bude připravená na konci října.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 10 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: L - Velký výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Převážně Sativa
? Obsah THC: 20% THC a více

Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.