White Widow Feminizovaná Semena konopí Dutch Passion

Kód: 265/3 265/5 265/10 Zvolte variantu
875 Kč 1 290 Kč 1 890 Kč od 875 Kč
Počet semínek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
White Widow je klasický držitel několika ocenění, je to jeden z nejvýznamnějších strainů za éry šlechtění konopí. Genetici Dutch Passion usilovně pracovali na vývoji této této legendy. Výsledkem je velice žádaný model, který je pokrytý krystaly a dává velké sklizně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

White Widow Dutch Passion zobrazuje všechny originální znaky. Silná a štiplavá vůně, neuvěřitelná ráznost, která přišla z křížení brazilského a silného indického rodiče. Prohlašujeme, že je to jedna z mála autentických verzí na trhu a víme, že ji nikdy nebudete zklamáni. Naši zákazníci milují originální White Widow Dutch Passions, která oznamuje skvělé výsledky uvnitř, venku (v teplém podnebí) i ve sklenících K dostání také v regular variantě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 8 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: XL - Hodně velký výnos
? Výška: Menší okolo 1m
Genotyp: Převážně Indica
? Obsah THC: 10% - 15% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Dutch Passion je druhá evropská semenná banka "Cannabis Seed Company" založená v roce 1987 se sídlem v Amsterdamu. Po dlouhé době tvrdé práce se z Dutch Passion stal přední dodavatel nejkvalitnějších semen konopí. Špičkový tým genetiků se stará o udržování vysoké kvality semena konopí stávajících odrůd a dále hledá nové druhy semena konopí po celém světě. Kolekce semena konopí Dutch Passion je v současnosti jedna z nejlepších na světě. Týká se to jak klasických odrůd, tak nových druhů z celého světa, které rozšiřují sbírku semen konopí u Dutch Passion. Dutch Passion dodává semínka konopí prodejcům po celém světě. Jako první tato firma v roce 1990 vytvořila feminizovaná semínka konopí. Dutch Passion bere svoji práci velmi vážně a pokud byste snad byli někdy nespokojeni s jejich odrůdami semena konopí, pak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se dát věci do pořádku. Semenná banka Dutch Passion se díky svým předním šlechtitelům a pěstitelům umisťuje již od svého počátku pěstování a šlechtění na festivalech zaměřených na cannabis a konopnou kulturu obecně. Několikrát umístili své semena konopí na předních pozicích “High Times” Cannabis Cup.