White Widow feminizovaná semena RQS

Kód: 724/3S 724/5S 724/10 Zvolte variantu
Akce Akce 1+1
500 Kč 750 Kč 1 375 Kč od 500 Kč
Varianta

Je vcelku jisté, že žádná jiná odrůda nemá tak legendární status jako právě White Widow. Jejíž původ je do dnešních dnů stále tajemstvím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěstitelům z Royal Queen Seeds se podařilo vyšlechtit jejich vlastní verzi odrůdy White Widow. K tomuto projektu použili genetiku White Widow S1, a tak má perfektně vyvážený poměr (50:50) mezi indikovými a sativovými geny. Díky tomu vám nabídne to nejlepší z obou světů. Originální White Widow byla vytvořena když původní Brazilská odrůda byla opylena indikovým hybridem z jižní Indie. Podle legendy je White Widow výsledkem letitého selektivního šlechtitelství v pohoří Kéraly.

V indooru vám vyroste do výšky 1m a při pěstování v outdoor se vytáhne až do výšky 2 metrů. Potřebuje dostatek světla, ale může být vypěstována i v chladším klimatu jako je například ve Francii, Spojeném Králoství nebo Nizozemí. Při pěstování v indooru dokáže vyprodukovat 450 - 500 g/m² a při pěstování venku můžete očekávat výnosy mězi 550 - 600 g/roslinu. Je to ideální rostlina pro začátečníky, zvládne vykvést během 8-10 týdnů a nevyžaduje moc pozornosti. Když ji sem-tam zastřihnete, maximalizujete tak svou sklizeň. Zastřihněte tak každou rostlinu v průběhu vegetativní fáze a později opatrně odstraňujte listy. Uvidíte, že se vám znásobí počet květů a bude se jim dařit díky vzdušnější koruně.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
? Doba květu - Fotoperioda: 10 týdnů do květu
? Umístění: Outdoor, Indoor
? Výnos: M - Střední výnos
? Výška: Střední 1 - 1,5m
Genotyp: Hybrid
? Obsah THC: 15% - 20% THC
? Grow Info: Výherce pohárů

Royal Queen Seeds - Koruna konopných semen a nekompromisní kvality. Jako jedna z předních seedbanek na trhu se Royal Queen Seeds vyznačuje dlouholetou tradicí, inovací a pečlivým výběrem genetických linek. Jejich odrůdy jsou známé pro vynikající stabilitu, vysoký výnos a jedinečné terapeutické vlastnosti. Každé semeno je pečlivě vybráno a testováno, aby zajistilo optimální výsledky a spokojenost u každého pěstitele. S širokým sortimentem odrůd, které uspokojí jak náročné konzumenty, tak začátečníky, je Royal Queen Seeds jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní konopné semen.