Varování od Dutch Passion: Jak poznat falešná semena

Jak poznat originalitu semen Dutch Passion. Na trhu se čas od času objeví také falešná semena (v České Republice jsem naštěstí ještě o tom nezaslechla), jak se nenechat napálit a kupovat jen originál? První garancí je prověřený prodejce, pokud nenakupuje přímo v Dutch Passion v Holandsku, ale chcete si nakoupit semínka na českém trhu obraťte se naspolečnost, zavedenou už nějakou dobu na trhua prověřenou spotřebiteli. Dávejte také pozor na nákup semínek na inzertních serverechČtěte dále a zjistěte všechny podrobné informace, jak rozeznat originál Dutch Passion od falsifikátu. Od konce roku 2016 Dutch Passion posílá do distribuce semena v nových kovových obalech, Některé strainy jsou ale stále balené do původních papírových obalů, které by měly z trhu vymizet do konce roku 2024.

 

Nákupu falešných semen Dutch Passion se vyvarujete u oficiálního obchodního partnera

Společnost Growbank se zabývá pouze distribucí a prodejem konopných semen Dutch Passion. V naší nabídce naleznete veškerý sortiment, který nabízí seedbank Dutch Passion. Veškeré zboží pečlivě skladujeme a vzhledem k tomu, že jsme napojení na Dutch Passion i na centrální pražský Grow velkoobchod, jsou naše semínka stále čerstvá, obvykle jsou u nás semena uskladněna kolem jednoho měsíce, nejdéle pak kolem 3 - 4 měsíců. Takže nákupem u nás rozhodně dostanete kvalitní čerstvý originál přímo z Amsterdamu. 

 

Nové a původní obaly

Konopná semena Dutch Passsion musí být bezpodmínečně zabalena v jednom z obalů na obrázku. Žádné jiné obaly Dutch Passion nikdy neposílala do distribuce! Obaly pochopitelně nemohou být nikdy porušeny. 

původni obaly dutch passion

Falešné Dutch Passion semínka neoriginální kvality a pochybného výrobce byly objeveny například na eBay, některé fotografie těchto falsifikátů zveřejnila společnost Dutch Passion na svých stránkách, ukázky zde: 

falešné semena dutch passion