Varování od Dutch Passion: Jak poznat falešná semena

Jak poznat originalitu semen Dutch Passion. Na trhu se čas od času objeví také falešná semena (v České Republice jsem naštěstí ještě o tom nezaslechla), jak se nenechat napálit a kupovat jen originál? První garancí je prověřený prodejce, pokud nenakupuje přímo v Dutch Passion v Holandsku, ale chcete si nakoupit semínka na českém trhu obraťte se naspolečnost, zavedenou už nějakou dobu na trhua prověřenou spotřebiteli. Dávejte také pozor na nákup semínek na inzertních serverechČtěte dále a zjistěte všechny podrobné informace, jak rozeznat originál Dutch Passion od falsifikátu. Od konce roku 2016 Dutch Passion posílá do distribuce semena v nových kovových obalech, Některé strainy jsou ale stále balené do původních papírových obalů, které by měly z trhu vymizet do konce roku 2024.

 

Nákupu falešných semen Dutch Passion se vyvarujete u oficiálního obchodního partnera

Společnost Growbank se zabývá pouze distribucí a prodejem konopných semen Dutch Passion. V naší nabídce naleznete veškerý sortiment, který nabízí seedbank Dutch Passion. Veškeré zboží pečlivě skladujeme a vzhledem k tomu, že jsme napojení na Dutch Passion i na centrální pražský Grow velkoobchod, jsou naše semínka stále čerstvá, obvykle jsou u nás semena uskladněna kolem jednoho měsíce, nejdéle pak kolem 3 - 4 měsíců. Takže nákupem u nás rozhodně dostanete kvalitní čerstvý originál přímo z Amsterdamu. 

 

Nové a původní obaly

Konopná semena Dutch Passsion musí být bezpodmínečně zabalena v jednom z obalů na obrázku. Žádné jiné obaly Dutch Passion nikdy neposílala do distribuce! Obaly pochopitelně nemohou být nikdy porušeny. 

původni obaly dutch passion

Falešné Dutch Passion semínka neoriginální kvality a pochybného výrobce byly objeveny například na eBay, některé fotografie těchto falsifikátů zveřejnila společnost Dutch Passion na svých stránkách, ukázky zde: 

falešné semena dutch passion

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení