White Widow: Nejznámější Oldchool Strain a stále na Vrcholu

White Widow je jednou z nejuznávanějších a nejznámějších konopných odrůd na světě. Tato legendární odrůda je známá svými vynikajícími vlastnostmi a silnými účinky, což ji činí oblíbenou volbou jak mezi rekreačními uživateli, tak i mezi léčebnými pacienty. V tomto článku se podíváme na historii, charakteristiky a vlastnosti White Widow.

Historie a Původ

White Widow byla poprvé vyšlechtěna v Nizozemí v 90. letech 20. století. Je výsledkem křížení dvou legendárních odrůd, brazilského sativa a jihoindického indica. Toto spojení genetik vytvořilo odrůdu, která získala své jméno díky svým bílým, pryskyřičným vrstvám, které pokrývají květenství po dobu kvetení.

Charakteristika White Widow

White Widow má několik charakteristických rysů, které ji odlišují od ostatních konopných odrůd:

  1. Vzhled: Květenství White Widow jsou pokrytá bílými pryskyřičnými krystaly, které jí dávají charakteristický vzhled. Listy jsou světle zelené a květy mají tradiční konopný tvar.

  2. Aroma a chuť: Tato odrůda má silnou a příjemnou vůni a chuť, která kombinuje zemité a květinové tóny s lehkým kořeněným nádechem.

  3. Obsah THC: White Widow je známá svým vysokým obsahem THC, který se pohybuje mezi 18% až 25%. To z ní činí silnou a psychoaktivní odrůdu.

  4. Účinky: Účinky White Widow jsou vysoce psychoaktivní a euforické. Má také relaxační účinky na tělo, což ji činí vhodnou pro rekreační i léčebné použití.

Význam v konopné kultuře

White Widow je jednou z nejikoničtějších konopných odrůd a má významné místo v konopné kultuře. Je oblíbená pro své vynikající vlastnosti a silné účinky, které ji činí atraktivní pro mnoho uživatelů. White Widow získala mnoho ocenění na mezinárodních soutěžích a zůstává jednou z nejžádanějších a nejuznávanějších odrůd na trhu.

Použití a léčebné účinky

White Widow se často používá pro rekreační účely kvůli svým silným psychoaktivním účinkům. Mnoho uživatelů si tuto odrůdu oblíbilo pro její euforické a povzbuzující pocity. Může také pomoct s úlevou od stresu, deprese a úzkosti.

Léčebně se White Widow používá pro zmírnění bolesti, zánětů a migrén. Je také užitečná pro pacienty trpícími nespavostí, protože může pomoci usnadnit usínání.

Závěr

White Widow je legendární konopnou odrůdou s vynikajícími vlastnostmi a silnými účinky. Je známá svým vzhledem, vůní, chutí a výjimečnými psychoaktivními účinky. Tato odrůda si získala zasloužené místo mezi nejoblíbenějšími konopnými odrůdami na světě a stala se ikonou konopné kultury.

White Widow Royal Queen Seeds

White Widow Seedstockers

White Widow Dutch Passion