Juicy Jay´s

Zažijte Ochucený Kouření s Juicy Jay's!

Připravte se na jedinečný zážitek s ochucenými cigaretovými papírky od Juicy Jay's! Naše papírky jsou koncipovány pro ty, kteří milují kouření a chtějí si ho vychutnat naplno.

Ochucené do Posledního Tahání:

Naše cigaretové papírky jsou ochucené a dostupné v široké škále lahodných příchutí, od exotického manga až po osvěžující borůvky. Bez ohledu na vaši oblíbenou chutť, určitě u nás najdete tu pravou! Každý tah je tak osvěžujícím zážitkem, že budete mít chuť na víc.

Kvalita Bez Kompromisů:

Juicy Jay's se pyšní vysokou kvalitou svých cigaretových papírků. Jsou vyrobeny s precizností, aby poskytly plynulé kouření bez nepříjemných překážek. Naše papírky hoří pomalu a rovnoměrně, což znamená, že si můžete užívat každý okamžik.

Vlastnosti:

  • Široký výběr ochucených příchutí
  • Pomalé a rovnoměrné hoření
  • Kvalitní papír pro bezproblémové točení
  • Oslnivý design balení

Osvěžte své Kouření:

Juicy Jay's přináší do světa kouření nový rozměr. Buďte odvážní a ochutnejte náš výběr výjimečných příchutí, které udělají vaše kouření nezapomenutelným zážitkem. Vyzkoušejte Juicy Jay's a dejte svým cigaretám něco navíc!

Podpořte své smysly a užijte si nejlepší ochucené cigaretové papírky na trhu. Juicy Jay's - chuťová exploze ve vaší cigaretě!

Upozornění: Cigaretové papírky slouží pouze k tabákovým nebo bylinným směsím a jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let. Kouření může škodit vašemu zdraví.

2 položek celkem
blunty juicy jays ruzne prichute.png
28 Kč / ks

Blunty Juicy Hemp Wraps jsou vyrobeny z lisovaného technického konopí a neobsahují tak žádný tabák. Výhodou je pomalé hoření a jeho různorodé aroma, které vám provoní domov.

2428/VAR
papirky juicy jay ruzne prichute.png
Tip
od 45 Kč / ks

Ochucené king size papírky Juicy Jay´s s příchutí cukrové vaty. Jsou sladké při nalízávání a papírek má barevný potisk.  

+ další
1654/1K

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem